Pastaigu tirgus Vērmanes dārzā

Radīts Latvijā

Ieraugi no jauna, ka Latvijā ir lieliski meistari, kas rada skaistu apģērbu, vienreizējus aksesuārus, dabas resursus pārvērš gaumīgos priekšmetos un pagatavo vissmaržīgākos un garšīgākos gardumus! Apvienosimies aptuveni 100 tirgotāji distancēti izvietoti plašajā Vērmanes dārza parka teritorijā.

Pavadīt laiku kopā

Nesēdēsim mājas – vēlamies atkal redzēt viens otra sen neredzētos smaidus, būt kopā un piedzīvot lielisku vienotības sajūtu. Un, protams, daudzveidīgajā tirgus piedāvājumā būs kas interesants katram ģimenes loceklim. Tai pat laikā, ievērosim 2m distanci un citus drošības pasākumus!

Baudīt svaigu gaisu Rīgā

Vērmanes dārzs, šķiet, ir vislieliskākā vieta Rīgā, kur svaigā gaisā pastaigāties un baudīt ēstētiski izveidotu parku, un starp kokiem un svaigi zaļo zāli, pavadīt sestdienu veselīgi un pozitīvi.

Atpūsties pēc garas nedēļas

Pēc saspringtas nedēļas dažkārt vienkārši vēlamies atpūsties, tāpēc aicinām Tevi nesteigties un atvēlēt pietiekami laika atelpas un jaunas enerģijas smelšanai. Gādāsim arī, lai būtu iespēja atbalstīt pašmāju pavārmākslas ekspertus, iegādājoties gardu kafiju un maltīti – turpat parkā!

Nāc, pievienojies - smelies prieku, enerģiju un baudi kopā būšanu!

Tev vairs nav jāmeklē kā pavadīt brīvo laiku– esam parūpējušies par vietu, kur Rīgā pastaigāties, iepirkties un garšīgi paēst!

Tiekamies šī gada 6.jūnijā pulksten 10.00 – 18.00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirgū Vērmanes dārzā!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit → 

seko līdzi mūs aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu