Pastaigu tirgus Vērmanes dārzā – 11. un 12. septembrī

Pastaigu Tirgus 11. un 12. septembrī plakāts

Latvijas dizaineru, mākslinieku un amatnieku tirdziņš

Pirms atnāk zeltainais rudens,  vēl viens Latvijas dizaineru, mākslinieku un amatnieku gadatirgus – vēl viens Pastaigu tirgus Vērmanes dārzā!

Šī gada rudeni uzsākam pavisam citādi. Kādi no mums darbā un skolās klātienēcnav bijuši kopš marta un ir pavadījuši vairāk laika mājās vai pie dabas – laukos un vasarnīcās. Ir mainījies ne vien darba ritms, bet arī mūsu dzīves uztvere un vērtības, esam izvērtējuši to, ko agrāk neredzējām un esam mainījušies.

Pastaigu tirgus ir Latvijas dizaineru, mākslinieku un amatnieku gadatirgus, kur ir iespēja iegādāties latviešu meistaru ražotus, kvalitatīvus dizaina un mūsdienīgās mākslas izstrādājumus.

Dizaineri, mākslinieki un amatnieki no visas Latvijas

Tirdziņā varēsi iegādāties apģerbus, rotas, somas, modes preces, kosmētiku, interjera dizaina priekekšmetus, u.c. – preces, kas radītas un atvestas no dažādām Latvijas pilsētām un ciemiem. Pievērsām uzmanību tam, lai tirdziņā interesanti būtu visu vecumu un interešu cilvēkiem! 

Paēd un izdzer kafiju turpat Vērmanes dārzā

Veselīga un garda Latvijas ražotāju pārtika, ēdieni, dzērieni, kafija, kūkas un uzkodas jaukā atmosfērā – Vērmanes dārza dižkoku paēnā.

Piedalies – smelies prieku, enerģiju un baudi kopā būšanu!

Esam parūpējušies par vietu, kur Rīgā pastaigāties, iepirkties, garšīgi paēst un kopumā pavadīt lieliski brīvo laiku!

Tiekamies šī gada 11.septembrī pulksten 11.00 – 19.00 un 12.septembrī pulksten 10.00 – 18.00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirdziņā Vērmanes dārzā!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit →

seko līdzi mūs aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu