Pastaigu Tirgus 13. un 14. augustā

Latvijas dizaineru tirdziņš Rīgā

Skaistākam rudenim un mājīgiem vakariem

Dzestrie rīti un ābolu smarža dārzos mūs pamazām ieved rudens romantikā. Latvijas dizaineru un mākslinieku rudens kolekcijas un jaunumus atrodi Pastaigu Tirgū 10. un 11. septembrī — košas kleitas, siltas jaciņas, šalles un mēteļi, mitruma izturīgas somas un aksesuāri, sveces, trauki un mūsdienīgi interjera priekšmeti mājīgiem vakariem sveču gaismā .

Gūsti gandarījumu par labu pirkumu

Augstas kvalitātes prece, ko radījuši latviešu dizaineri, mākslinieki un meistari, lai ikkatrs pirkums būtu gandarījuma pilns! 

Sāc rudeni ar Pastaigu Tirgu

Rudenim jāsagatavojas laicīgi, lai drūmākās un lietainākās dienās, prieks un siltums nāktu no piemērota apģērba, kas ikdienu padara krāsaināku, skaistāku, interesantāku. Rotas, aksesuāri un somas ļaus katru dienu izskatīties unikāli, un saņemt komplimentus, bet mājražotāju gardumi priecēs garšu kārpiņas un sniegs nepieciešamos vitamīnus vēsajam gada laikam!

Smelies prieku, enerģiju un baudi kopā būšanu!

Pastaigājies skaistā parkā Rīgā, iepērcies svaigā gaisā, garšīgi paēd un kopumā pavadi lieliski piektdienu un sestdienu!

Tiekamies šī gada 10.septembrī no pulksten 11.00 līdz 19.00 un 11.septembrī no pulksten 11.00 – 17.00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirdziņā Vērmanes dārzā!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit →

seko līdzi mūsu aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu