1. Adventes Pastaigu tirgus – 28.novembrī

Pirmās adventes Ziemassvētku tirdziņš 2020

Sāksim adventes laiku lieliskā atmosfērā – Pastaigu Tirgū Vērmanes dārzā! Pirmā advente ir īstais laiks, lai sāktu sagādāt dāvanas mīļajiem, un tādējādi Ziemassvētkus sagaidītu bez steigas un satraukuma. Ziemassvētki mūs aicina apstāties, ieraudzīt to, kas dzīvē patiesi ir svarīgs un domāt par to, kas pirms aptuveni 2000 gadiem ir pārvērtis pasaules vēsturi. Mēs šos prieka, cerības un mīlestības svētkus vēlamies sagaidīt kopā – lieliskā atmosfērā.

Ziemassvētku adventes vainagi, sveces, dekorācijas, dāvanas utt.

Jaukas pastaigas laikā, būs iespēja iegādāties visdažādākās Ziemassvētku dāvanas draugiem un radiem. Pastaigu Tirgū latviešu dizaineri un amatnieki piedāvās smalkas rotas, augstvērtīgus adījumus, gaumīgus interjera priekšmetus, dabīgo kosmētiku, elegantus ādas izstrādājumus, pašmāju pārtiku, kā arī gardus karstos dzērienus un uzkodas. 

Karstie dzērieni un citi gardumi adventes un Ziemassvētku galdam!

Ir grūti iedomāties Ziemassvētku laiku bez karstajiem dzērieniem piparkūkām, un pārējiem gardajiem našķiem, kurus ik gadu priecājamies redzēt blakus adventes vainagam. Šajā tirdziņā esam parūpējušies, lai jums šie gardumi netrūktu – no dažādām Latvijas vietām atvedīsim Ziemassvētku sajūtu arī ar ēdieniem un dzērieniem!

Izbaudīsim adventes sākumu jaukā un mierpilnā atmosfērā!

Advente ir laiks, kad būt kopā, atpūsties no ikdienas steigas, iepriecināt ģimeni, draugus un radus, un galu galā sagatavoties Ziemassvētkiem. Nāc, lai kopā sajustu adventes skaistumu un mieru!

Tiekamies šī gada 28.novembrī pulksten 11.00 – 16.00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirdziņā Vērmanes dārzā!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit →

seko līdzi mūs aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu