Pastaigu tirgus Vērmanes dārzā – 16. un 17. aprīlī

Pastaigu Tirgus Esplanādē un Vērmanes dārzā 16. un 17. aprīlī

Latvijas dizaineru, mākslinieku un amatnieku tirdziņš

Ejot pretī Latvijas brīnišķīgajam pavasarim atkal uzsākam Pastaigu tirgu. Laipni gaidīti pastaigā pa Rīgas jaukākajiem parkiem! Varēsim pavērot, kuri pumpuri jau vēruši savas lapotnes un kuri vēl gaida…

Dizaineri, mākslinieki un amatnieki no dažādiem Latvijas reģioniem

Latvijas talantīgie dizaineri, mākslinieki un meistari Jūs priecēs Pastaigu tirgū ar unikālām, pārsteidzošām precēm, kas tapušas ziemas garajos vakaros. Varēsim sastapt māksliniekus, kas rada izcilu apģērbu, oriģinālus aksesuārus, gaumīgas mājlietas un gatavo brīnišķīgus ēdienus! Pašlaik tirdzniecības vietas ir samazinātas, lai radītu vēl drošāku vidi. Šoreiz distancēti izvietosimies 2 parku teritorijās Vērmanes dārzā un Esplanādē.
Visiem lielāka drošība un garāka pastaiga – nu, īsts Pastaigu tirgus – priecēt sirdi prātu, plaušas un… arī soļu skaitītāju.

Apģerbi, rotas, somas, modes preces, kosmētika, interjera dizaina priekekšmet, u.c. – preces, kas radītas dāžādos Latvijas reģionos. Tirdziņa dalībnieki ir atlasīti tā, lai tajā interesanti būtu dažādu vecumu un interešu apmeklētājiem! 

Garda kafija un ēdieni

Veselīga un garda Latvijas ražotāju pārtika, ēdieni, dzērieni, kafija, kūkas un uzkodas jaukā atmosfērā – Vērmanes dārza un Esplanādes paeka dižkoku paēnā.

Piedalies – smelies prieku, enerģiju un baudi kopā būšanu!

Pastaigājies, iepērcies, garšīgi paēd un kopumā pavadi lieliski brīvo laiku!

Tiekamies 2021.gada 16.aprīlī pulksten 12.00 – 18.00 un 17.aprīlī pulksten 11.00 – 17.00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirdziņā Vērmanes dārzā un Esplanādē!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit →

seko līdzi mūs aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu