Pastaigu Tirgus Mārupē 5.jūnijā

Latvijas dizaineru tirgus – Pastaigu Tirgus Mārupē

Latvijas dizaineru, mākslinieku un amatnieku tirdziņš

Pastaigājos un iepērkos!

Pastaigu tirgus 5.jūnijā Mārupē
.

Latvijas talantīgie dizaineri, meistari un mākslinieki jūs gaidīs Pastaigu tirgū ar jauniem izlolotiem produktiem. Būs iespēja sastapt māksliniekus, kas rada izcilu apģērbu, oriģinālus aksesuārus, gaumīgas mājlietas un gatavo brīnišķīgus ēdienus!

Labumi no dažādiem Latvijas reģioniem

Prasmīgie dizaineri, mākslinieki un meistari Jūs priecēs ar īpašām un pārsteidzošām precēm. Tirgū būs meistari, kas rada stilīgu apģērbu, oriģinālus aksesuārus, gaumīgas mājlietas un gatavo garšīgus ēdienus! Pašlaik tirdzniecības vietas ir samazinātas, lai radītu vēl drošāku vidi. Distancēti izvietosimies 2 parku teritorijās – Esplanādē un Vērmanes dārzā.

Apģerbi, rotas, somas, modes preces, kosmētika, interjera dizaina priekekšmeti u.c. – preces, kas veidotas dāžādos Latvijas novados. Tirdziņa dalībnieki ir atlasīti tā, lai tajā interesanti būtu dažādu vecumu un interešu apmeklētājiem! 

Garda kafija un ēdieni

Veselīga un garda Latvijas ražotāju pārtika, ēdieni, dzērieni, kafija, kūkas un uzkodas jaukā atmosfērā – Vērmanes dārza un Esplanādes dižkoku paēnā.

Piedalies – smelies prieku, enerģiju un baudi kopā būšanu!

Pastaigājies, iepērcies, garšīgi paēd un kopumā pavadi lieliski brīvo laiku!

Tiekamies 2021.gada 5.jūnijā no 10:00 līdz 16:00 Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirdziņā Mārupē pretī domei (cirkus laukumā)!

Organizē: Kluug – Latvijas dizaina veikals

Atzīmē Facebook pasākumā, ka iesi un aicini draugus! Spied šeit →

seko līdzi mūs aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu