Par mums

Vieta, kur atrast skaisto

Īsumā – esam Latvijas dizaineru apģērba, aksesuāru un interjera priekšmetu veikals Rīga.

Plašāk par mums visticamāk vislabāk var pastāstīt paši cilvēki, kas ir bijuši mūsu veikalā un to redzējuši pašu acīm. Bieži ienākot mūsu veikalā, izskan vārdi “Ak, cik Jums ir skaists veikaliņš” un norādes uz to, ka esam citādāks, veikals, ar jaukāku attieksmi nekā citos līdzīga veida veikalos. Šādi vārdi vienmēr iepriecina, un arvien cenšamies būt šo vārdu cienīgi – būt atvērti un gatavi palīdzēt ikvienam atrast to, kāpēc viņš ir ienācis veikalā. Vai tā būtu skaista, Latvijā ražota sieviešu kleita, t-krekls ar Latvijas simboliku, ādas soma, porcelāna trauki vai vēl kas cits, mēģinam katram piemeklēt to, kas labi der!

Mūsu produkcija ir īpašī atlasīta un, kā galvenais nosacījums, pēc kā mēs to meklējam ir, ka tā ir radīta Latvijā, ar pārdomātu, estētisku dizainu, augstu kvalitāti un kādu oriģinālu iezīmi. Piedāvājam jau pārbaudītas vērtības un zināmus zīmolus, kā, piemēram, “Rīgas t-krekli”, kurus ražo zīmols “Miesai” un Owa, kas ir sociālās uzņēmējdarbības uzņēmums, kas rada gleznainus t-kreklus un kleitas. Tomēr īpaši priecājamies, ka varam piedāvāt jauno Latvijas dizaineru un zīmolu produkciju, kas ir ļoti iecienīta arī starp klientiem, jo, iegādājoties šādu zīmolu ražojumus, ir iespējams saņemt kaut ko, kas nav ražots vairumā un ir unikālāks par citiem apģērbiem vai aksesuāriem, kas sabiedrība ir bieži redzami jau citiem cilvēkiem mugurā.

 

Esam parūpējušies arī par tiem, kas meklē kādas dāvanas sievietēm, vīriešiem vai bērniem gan dzimšanas dienās, gan vārda dienās, izlaidumos un citos svēkos vai ikdienas iepriecināšanai. Piedāvājam ādas spalvu auskarus, kas ir skaista dāvana sievietei vārda dienā, stilīgus vīriešu tauriņus, kas ir lieliska dāvana vīrietim dzimšanas dienā, koka rotaļlietas, kas ir ražotas Latvijā un noteikti patiks bērniem vai tā būtu dzimšanas diena vai vārda diena… Kā arī ir daudz citu dāvanu ideju, kā, piemēram, t-krekli ar vai bez uzrakstiem, ādas un koka maciņi, krūzes un daudz kas cits.

Mēs esam sapratuši, ka ir brīnišķīgi dzīvot pasaulē, kurā ir sabiedrība, vai vismaz sabiedrības daļas, kurā viens otru iedrošina un atbalsta, un domājam arī par to, lai te, uz zemes nodzīvotie gadi būtu ar kādu neiznīkstošu vērtību. Tāpēc, esam Dievam pateicīgi par iespēju būt tādiem, kas sabiedrībā var radīt kādu pozitīvu ietekmi, kas ir dziļāka un nozīmīgāka par ikdienas rutīnas domām.

Mūsu vērtības

Mēs ticam, ka cilvēku vienkāršībā slēpjas skaistums, tāpēc laipnībai un atvērtībai pret ikvienu vajadzētu būt pašsaprotamai. Mēs ticam, ka tradicionālas un stipras ģimenes ir sabiedrības pamatā, tāpēc arī priecājāmies piedāvāt apģērbu un aksesuārus no ģimenes uzņēmumiem.

Dabīga koka sienas pulkstenis

seko līdzi mūsu aktuālākajiem jaunumiem:

Close Menu