Ko Valentīndienā dāvināt vīrietim?

Svinēt vai nesvinēt Valentīndienu?

Kāpēc jāsvin Valentīndiena? Pēdējā laikā cilvēki daudzu darbu un aizņemtības dēļ un, protams, vēl kādu citu iemeslu dēļ vairs nepiemin un nenovērtē Valentīndienu. Tad nu rodas jautājums, kāpēc tā vispār ir nepieciešama?

Tā kā mums, Kluug komandai, ļoti rūp cilvēku attiecības un uzskatām, ka mīlestība ir milzīga vērtība, vēlamies vismaz nedaudz mudināt uz kādu rīcību tās kopšanā. Mūsuprāt, atbilde uz iepriekšējo jautājumu ir tieši tāda pati, kā iemesls, kāpēc to mēdz neatzīmēt – aizņemtība. Cilvēki ir tik ļoti ierauti rutīnas darbos, ka gala rezultātā pārāk reti novērtē cilvēku blakus un pārāk reti viņam ieskatās acīs, saprotot, ka pāri problēmām un ikdienai, vēl joprojām kaut kur dziļumā abos ir sirdi sildošā iemīlēšanās dzirksts, kuru nedrīkst pazaudēt!

Valentīndiena ir lieliska iespēja, arvien atcerēties, cik mīlestība ir spēcīga, ja par to neatlaidīgi cīnās.

Tā ir diena, kuras atzīmēšanas sākums ir balstīts tajā, ka vīrietis un sieviete var savu mīlestību vienot laulībā, kaut arī tas prasītu pārciest pārbaudījumus, kas toreiz bija aizliegums precībām, kuru pārkāpjot, priesteris Valentīns un līgavainis ar līgavu riskēja ar savām dzīvībām. Romantiskais stāsts vien pastiprina šīs dienas skaistumu.

Vēlam, lai katrs lasītājs apzinās, ka šī ir lieliska iespēja kādā no ne tik biežajām reizēm, aizmirst problēmas un ikdienu, un, tāpat kā pirmajā randiņā, izturoties īpaši mīloši pret otru, atjaunot aizmirsto, un atklāt vēl jaunas skaistas iezīmes otrā.

Klasiski vīrietis mēdz aicināt sievieti kaut kur paēst un dāvā kādu nelielu dāvanu, tomēr ko darīt, ja sieviete vēlās iepriecināt arī vīrieti? Raksta turpinājumā, apskatīsim to, ko sieviete var dāvināt Valentīndienā vīrietim.

Dāvanu idejas vīrietim Valentīndienā

Pirmās idejas, protams, mēdz būt par ierastām lietām, ko vīrietis var dāvināt sievietei – ziedi, konfektes, rotas lietas utt. Tomēr sievietei ir tā iespēja vīrieti iepriecināt oriģinālākā veidā, jo nav noteiktas robežas, kurās būtu jāturās, izvēloties piemēroto lietu.

Protams, ir dāvanas, kas var šķist, ka varētu derēt vīrietim tāpat kā sievietei – konfektes, smaržas, utml. Tomēr, mūsdienās konfektes ir pieejamas uz katra stūra par pieejamu cenu, un citiem var šķist pielīdzināmas ikdienas uzkodai, kā arī, skatoties smaržas, jāņem vērā, ka katram vīrietim smaržas var būt ar dažādu aromātu, tāpēc tās varētu būt sarežģīti dāvāt kā pārsteigumu.

Mūsu ieteikums būtu skatīties uz kaut ko oriģinālāku un personīgāku. Lieliska ideja, ir izveidot romantiskās noskaņās vakariņas, kas atbilst vīrieša gaumei, radot nedaudz plašāku ēdienkarti, gatavojot uzkodas un saldo ēdienu, kas pilnveidotu vakariņas. Protams, būtu jāsniedz arī pašai sevi kā dāvanu – esot īpaši pacietīgai pret kādām problēmsituācijām, un ļaujot vakaram būt mierīgam un skaistam. Detaļa, kas šo vakaru varētu padarīt vēl īpašāku, ir kāda dāvaniņa, kas vīrieti varētu pavadīt ikdienā un atgādināt par skaistiem mirkļiem arī citās dienās.

Šī dāvana var būt kaut kas individuāli veidots, kur tomēr būtu jātur prātā tas, ka vīrietim labāk patiks, ka to ir iespējams arī praktiski izmantot. Protams, jādomā, ko tieši viņš varētu gribēt. Varbūt ir kāda grāmata, koncerts, teātris vai mūzika, kas jau ir ilgi kārots? Mēs iesakām dāvināt kaut ko atbalstot vietējos ražotājus – skaistu krūzīti, no kuras ik rītu dzert kafiju, ādas maku, varbūt vīrišķīgi stilīgu pierakstu grāmatiņu, kas noder tiem, kas labprāt pieraksta un skicē ikdienā, vai arī kāds vīrišķīgs aksesuārs. Šādas dāvanas būs dzīvotspējīgas ilgstošā laika posmā, un vērtību nezaudēs arī pēc nedēļas, mēneša vai gada, tādējādi esot kā brīnišķīgs atgādinājums skaistajiem mirkļiem divatā. Ja nevari izdomāt, kas būtu vispiemērotākais, iespējams labākais risinājums būt sakomplektēt dāvanu no vairākām – ja kāda nepatiks tik ļoti, tad visticamāk cita būs tieši laikā!

Vēlam Jums brīnišķīgu Valentīndienu, un neaizmirst, ka nelieli mirkļi var izrādīties nozīmīgāki, nekā tas sākumā šķiet!

Zemāk varat redzēt arī kādas bildes ar dāvanu ieteikumiem, kas pieejami Kluug internetveikalā.