Ko Valentīndienā dāvināt sievietei?

Kāpēc atzīmēt Valentīndienu?

Kāpēc sievietēm tik ļoti patīk Valentīndiena, un vai vīrietim šo dienu vajadzētu īpaši atzīmēt un svinēt? Dzīvē tā jau šķiet, ka nekam īsti nav laika, tomēr ir kādas vērtības, kuras vajadzētu uzturēt un kopt. Otra pusīte ir bijusi un vēl būs blakus kā atbalsts, viņa ir gādājusi un palīdzējusi situācijās, kad vīrietis to pat nebūtu pelnījis, paciešot dažādas ne tik skaistas rakstura īpašības, kas mēdz parādīties. Varbūt tomēr ir vērts viņai dot to labāko, un kaut uz dažiem vakariem gadā, viņai likt justies kā tai tikko iemīlētajai, skaistajai meitenei, kādu atceries jau no pirmajiem tikšanās brīžiem. Sievietēm ļoti patīk dažādi sīkumi, romantiski vakari un nelielas dāvaniņas. Bieži viens vakars var nākotni izmainīt skaistos un neparedzamos veidos, jo viņa saprot, ka viņa tiek ievērota un uzklausīta. Cilvēki bieži neapzināti kļūst līdzīgāki tam, par ko, viņus uzskata. Tāpēc šajā vakarā aizmirsti negācijas un problēmas, un netaupi komplimentus!

Dāvanu idejas sievietei Valentīndienā

Turpinot iesākto domu, pirmais ieteikums dāvanai sievietei Valentīndienā ir romantiskas vakariņas kādā restorānā, vai, pat ar personīgāku pieeju, – vīrieša pašgatavotas vakariņas sveču gaismā. Sieviete īpaši novērtēs arī to, ka būsi padomājis par apģērbu – džempera vietā šoreiz labāk derēs kāds zolīds krekls, tauriņš vai kaklasaite un žakete. Visas daiļā dzimuma pārstāves iekšēji jūsmo par džentelmeņiem, tāpēc šajā vakarā liec viņai justies kā lēdijai… attaisot durvis, palažot sievieti pirmo pa priekšu, utt. Tā, protams, būtu labi izturēties ikdienā, tomēr dažkārt to sanāk aizmirst.

Dāvana, ko dāvināt sievietei

Turpināsim rakstu ar kaut ko praktiskāku – par to, kas tieši būtu fiziska dāvana, ko dāvināt sievietei Valentīndienā. Klasiski, varētu sākt ar viņas iemīļotajām puķēm, kuras noteikti būs jauka detaļa romantiskajam vakaram. Mīļākie saldumi arī nešķiet slikta doma, tomēr mūsdienās tie visticamāk ir pieejami uz katra stūra, un vairs nebūs nekas īpašs. Arī ar smaržām būtu jābūt uzmanīgam, jo smaržas, kuras izmēģināsi, uz viņas varētu pēkšņi smaržot pilnīgi citādi, jo katrs cilvēks ir bioloģiski atšķirīgs. Tāpēc labāk, ja izvēlies dāvināt smaržas, dāvini jau zināmu un pārbaudītu aromātu. Mūsuprāt, viena no lieliskākajām dāvanām ir tā, kas ikdienā atgādinās par skaistajiem mirkļiem, tāpēc auskari un citas rotas radīs ne tikai jaukāku vakaru, bet mīlestībai piešķirs arvien jaunas dzirkstis, varbūt nelielas un neizteiktas vārdos, tomēr iekšēji esošas. Varbūt, ja zini sievietes gaumi un izmēru, lieliski būtu iegādāties arī jaunu kleitu vai kādu citu apģērbu, kas viņai patiktu, un ja to dāvina pirms randiņa, to varētu pielietot uzreiz tai pat vakarā. Iespējams, ja viņa no rītiem mīl iedzert kafiju vai tēju, kāda skaista krūzīte, varbūt ar kādu jauku uzrakstu, viņu varētu iepriecināt arī nākotnes rītos un vakaros.

Papildini dāvanu

Kā pēdējo detaļu, kas dažām daiļavām varētu būt atmiņa, ko neaizmirsīs vēl nedēļām, ir kāda individuāli veidota kartiņa, fotogrāfija vai kolāža, kur, atkal, neskopojoties ar komplimentiem, vari sasildīt savai lēdijai sirdi. Ja tomēr vēl neesi pārliecināts, ko dāvināt, izveido skaistu kasti ar dāvanu komplektu, kur, noteikti atradīs kādu dāvanu, kura viņai ļoti patiks.

No sīkumiem veidojas lielais kopums, tāpēc atcerēsimies, ka labāk ir dot nekā ņemt. Un kam tad ir svarīgāk dot vislabāko, ja ne savam tuvākajam! Lai jums ir skaista, un jaukiem mirkļiem pavadīta Valentīndiena!

Zemāk varat redzēt arī kādas bildes ar dāvanu ieteikumiem mīļotajai, kas pieejami mūsu Latvijas dizaineru internetveikalā: